top of page

HAKKIMIZDA

1997 yılında kurulmuş olan IŞIK YAPI HAFRİYAT günümüze kadar yüklendiği işlere; öngörülen sürede, emniyetli ve ekonomik çözümler sunarak iş dünyasındaki muhataplarının takdirini kazanmıştır.

1999 Depremi sonrasında gündemimize giren ve günümüzde ülkemiz genelinde, özellikle İstanbul'da yoğun bir şekilde devam eden kentsel dönüşüm projelerinde yıkım ve hafriyat işleri  ayrıca dikkat ve titizlik gerektiren işlerdir. Zira sosyal medyadan da bilindiği üzere; özellikle yıkım işlerinde dikkatsizlik ve ihmalkarlık sonucunda çoğu zaman üzücü hadiseler cereyan etmektedir.

Işık Yapı Hafriyat ailesi olarak yıkım ve hafriyat  işlerinin güvenli ve hızlı bir şekilde yapılması için gayret vermekteyiz.

Firmamız; teknolojiyi günü gününe takip eden, konusunda tecrübeli deneyimli teknik kadromuz, geniş makine parkımız ile her türlü hafriyat işlerine kısa sürede çözüm üretmektedir.

Yeryüzünde insana ve insan yaşamına verilen önem arttıkça, diğer iş kollarında olduğu gibi inşaat sektöründe de yüksek teknoloji, uzmanlık ve yetişmiş insan gücüne verilen önem de artmıştır. Mükemmele ulaşmak için, işimize gösterdiğimiz özeni, hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları seçme konusunda da gösteren firmamız, insanla bütünleşen çevreyi yaptığımız iş kadar benimsemiştir.

Işık Yapı-İnşaat Hafriyat Taahhüt Ticaret Limited Şirketi olarak temel felsefemiz, uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmete önem veren, eğitimli kadrosu ile yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kurum olmaktır.

bottom of page